Nasz team eventowy, znany wcześniej pod nazwą Multi Event, jest ekspertem od przekazania dobrej opowieści za pomocą eventów biznesowych, konsumenckich, czy wewnętrznych. Czasami są to wydarzenia na dziesiątki tysięcy uczestników, czasami setki lub dziesiątki. Zawsze z dbaniem o szczegóły i o dostarczenie opowieści klienta.

Jeśli lubisz zaskakiwać, tworzyć wyjątkowe i niecodzienne momenty, dostarczać niezapomnianych emocji, kreować i realizować pomysły. Masz energię, którą lubisz inspirować i zarażać ludzi. Masz pomysły, które chcesz wdrażać i rozwijać. Jesteś otwart_ na ludzi. Nie lubisz nudy - zatem spełniaj się w zespole eventowym OneMulti!

Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Event Planner

Zakres obowiązków:

Jeżeli dołączysz do naszego zespołu, chcemy powierzyć Ci poniższe zadania:

  • Opracowanie koncepcji imprez
  • Przygotowanie ofert
  • Realizację, koordynację, budżetowanie, rozliczanie eventów
  • Wyszukiwanie dostawców
  • Negocjowanie warunków z podwykonawcami
  • Prowadzenie klientów i utrzymywanie kontaktów z klientami

Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w pracy event managera
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kreatywność i umiejętność znajdowania nowych rozwiązań
  • Umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji, również kryzysowej
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
  • Umiejętność zarządzania relacją między klientem i produkcją
  • Multizadaniowość w realizowaniu powierzonych zadań
  • Otwartość na oryginalne pomysły i wyzwania
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i energia w działaniu
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Office 365 (Word, Excel, PowerPoint)
  • Samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Pracując z nami, możesz liczyć na:

  • Ciekawą, pełną emocji pracę
  • Pracę hybrydową
  • Budowanie doświadczenia i rozszerzanie kompetencji
  • Wysoki poziom adrenaliny i stresujące chwile a jednocześnie dobrą zabawę i satysfakcję z realizacji wydarzeń
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Fajną atmosferę przy realizacji wyjątkowych projektów
  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i odpowiedzialności
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa B2B
  • Wsparcie zespołu
  • Atrakcyjną przestrzeń co-workingową w Brain Embassy, gdzie znajdziesz tarasy do odpoczynku lub pracy, strefę ciszy, różnorodne sale spotkań i wiele innych udogodnień.

Dodatkowe benefity:

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Dzień wolny w Wigilię
  • Praca w piątki do 15.00
  • Udział w Programie Rekomendacji Pracowników
  • Swobodny styl pracy

Więcej o OneMulti: https://www.onemulti.pl/

CV prosimy wysyłać na adres: feelgood@onemulti.pl z dopiskiem REF: EVENT/08/2024